Zrealizowane projekty

Walltherm istnieje już od ponad 7 lat. Nieustannie dbając by w każdym domu było ciepło i przytulnie. Dlatego z duma możemy przedstawić kilka naszych realizacji systemu ogrzewania i chłodzenia. Realizacje wykonywane są przez różnych instalatorów, nie zawsze rekomendowanych przez naszą firmę. Pomimo nie zawsze właściwego wykonania techniczno-wizualnego system Walltherm zawsze działa prawidłowo. Zdjęcia realizacji wysłane przez naszych klientów.

Apartamentowiec w Lublinie

Nowoczesne mieszkanie z nowoczesnym ogrzewaniem. Zasilenie z sieci miejskiej ze sterowaniem w każdym pokoju – czujniki temperatury i elektrozawory radzą sobie znakomicie z utrzymaniem stałej temperatury.

Dom drewniany pod Łęczną

Łączna powierzchnia ok. 120 m2 a tylko 12 paneli na życzenie klienta

Dom pod Lublinem - Tereszyn

Ogrzewanie ścienne Walltherm zamontowane w bruzdy ścienne. Nasi wykonawcy na życzenie klienta, wykuli bruzdy aby tynk miał tylko 2-4 mm grubości. Poprzez swoją elastyczność ogrzewanie ścienne Walltherm świetnie się do tego nadaje.

Osiedle TBV w Lublinie

Zdjęcia przed tynkowaniem ogrzewania ściennego Walltherm i po zatynkowaniu systemu Walltherm. Kolejna realizacja i bardzo zadowolony klient.

Dom pod Lublinem

Dom przyjaciół, ponad 180 m2 ogrzewanych naszym systemem wraz z podłogówka w salonie. Jeden pokój ma być bardzo ciepły – to dla starszej kochanej osoby.

Mieszkanie z XX wieku

Remont w bloku ze zmianą ogrzewania włącznie. Walltherm dodał nowoczesności, zniknęły grzejniki, a mieszkanie zyskało na przestrzeni. Zasilenie systemu Walltherm z sieci miejskiej.

Kaplica Sióstr Misjonarek w Lublinie

Zdjęcia przed remontem, przygotowanie do montażu Walltherma oraz efekt pięknych grzejących ścian, gdy nie szpecą ich grzejniki. 

Dom w Warszawie

Dom pod Krakowem

DOM W KRASNYSTAWIE

DWOREK W KRASNYSTAWIE

Przedszkole Felin

Dom za Hrubieszowem

Dom Łęczna - Puchaczów

Produkcja

WALLTHERM

ul. Frezerów 9

20-209 Lublin

kontakt

(+48) 503 142 501
(+48) 500 531 171

[email protected]
[email protected]

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 9 - 16

Sob i Ndz: nieczynne

Share This