Zrealizowane projekty

Walltherm istnieje już od ponad 7 lat. Nieustannie dbając by w każdym domu było ciepło i przytulnie. Dlatego z duma możemy przedstawić kilka naszych realizacji systemu ogrzewania i chłodzenia. Realizacje wykonywane są przez różnych instalatorów, nie zawsze rekomendowanych przez naszą firmę. Pomimo nie zawsze właściwego wykonania techniczno-wizualnego system Walltherm zawsze działa prawidłowo. Zdjęcia realizacji wysłane przez naszych klientów.

01

Apartamentowiec w Lublinie

Nowoczesne mieszkanie z nowoczesnym ogrzewaniem. Zasilenie z sieci miejskiej ze sterowaniem w każdym pokoju – czujniki temperatury i elektrozawory radzą sobie znakomicie z utrzymaniem stałej temperatury.

02

Dom drewniany pod Łęczną

Łączna powierzchnia ok. 120 m2 a tylko 12 paneli na życzenie klienta

03

Dom pod Lublinem - Tereszyn

Ogrzewanie ścienne Walltherm zamontowane w bruzdy ścienne. Nasi wykonawcy na życzenie klienta, wykuli bruzdy aby tynk miał tylko 2-4 mm grubości. Poprzez swoją elastyczność ogrzewanie ścienne Walltherm świetnie się do tego nadaje.

04

Osiedle TBV w Lublinie

Zdjęcia przed tynkowaniem ogrzewania ściennego Walltherm i po zatynkowaniu systemu Walltherm. Kolejna realizacja i bardzo zadowolony klient.

05

Dom pod Lublinem

Dom przyjaciół, ponad 180 m2 ogrzewanych naszym systemem wraz z podłogówka w salonie. Jeden pokój ma być bardzo ciepły – to dla starszej kochanej osoby.

06

Mieszkanie z XX wieku

Walltherm dodał nowoczesności, zniknęły grzejniki, a mieszkanie zyskało na przestrzeni. Zasilenie systemu Walltherm z sieci miejskiej.

07

Kaplica Sióstr Misjonarek w Lublinie

Zdjęcia przed remontem, przygotowanie do montażu Walltherma oraz efekt pięknych grzejących ścian, gdy nie szpecą ich grzejniki. 

 

Produkcja

DOBRA CENA SP. Z O.O.

ul. Fabryczna 2

20-301 Lublin

kontakt

(+48) 503 142 501

biuro@walltherm.pl

jerzy@walltherm.pl

Godziny Otwarcia

Pon-Pt: 10 – 18

Sob: 10 – 15

Ndz: nieczynne