WallTherm

Grzej zdrowo, żyj zdrowo

WallTherm - ogrzewanie którego nie widzisz

Ogrzewanie ścienne WallTherm to zdrowy, energooszczędny i niskotemperaturowy system ogrzewania pomieszczeń, który  nie powoduje krążenia kurzu i roztoczy. Świetnie się sprawdza w ogrzewaniu pomieszczeń w których przebywają alergicy, osoby chore na wszelkiego rodzaju schorzenia górnych dróg oddechowych. Dzięki zdrowemu ciepłu jakie daje ogrzewanie WallTherm będziesz mógł spać spokojnie.

 

Podaruj swojej rodzinie ciepło

System WallTherm wytwarza ciepło najbardziej zbliżone do ciepła słonecznego, naturalnego dla ludzi. Zapewnia równomierny rozkład temperatur w całej kubaturze pomieszczeń a także utrzymana jest stała wilgotność powietrza.


Uwolnij swoje wnętrze.

Dzięki podtynkowym zastosowaniom ogrzewania architekt ma swobodę w projektowaniu, a my uzyskujemy wspaniałe wnętrze wolne od wszystkich grzejników. Oddawanie ciepła następuje przez promieniowanie, powierzchnia ściany może być wykończona w wieloraki sposób.


Trwałość tkwi w systemie

Wystem WallTherm, dla zapewnienia niezawodnego działania przez cały okres użytkowania został połączony z systemem hydraulicznych rur i kształtek wykonanych z Polibutylenu SDP, który jest najtrwalszym i najżywotniejszym system hydraulicznym na świecie.


Na czym polega System WallTherm?

Jest to system paneli grzewczych, utworzonych z cieplnego węża Dekoterm rozmieszczonego na określonej powierzchni ściany, następnie pokrytej warstwą tynku, bądź płytą gipsowo-kartonową. Rurki są zasilane ciepłą wodą z centralnego ogrzewania i komponują się doskonale ze wszystkimi tradycyjnymi jak i nowoczesnymi źródłami energii cieplnej.


Pasuje do każdego wnętrza

System ten pozwala ogrzać każdego rodzaju pomieszczenia, zawsze zapewniając wysoką energooszczędność a jednocześnie właściwy mikroklimat. Walltherm jest pro zdrowotnym i energooszczędnym systemem o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Nadaje się do budownictwa mieszkaniowego, domów prywatnych, opiekuńczych, zakładów opieki zdrowotnej, przedszkoli, szkół, obiektów sakralnych, zakładów produkcyjnych a także pomieszczeń z przeznaczeniem na inwentarz zwierzęcy.


Hale nam nie straszne

Aby optymalnie wykorzystać właściwości ogrzewania ściennego nasz zespół doświadczonych architektów stowrzy dla Ciebie indywidualny projekt by jak najwydajniej wykorzystać system ogrzewania WallTherm.


Wykorzystaj energię natury

WallTherm plasuje się w randzę energooszczędnych rozwiązań w budownictwie w najwyższej klasie efektywności w przekazywaniu ciepła, bez strat energii. Wynika to z wszystkich składowych rozwiązań technicznych użytych do stworzenia naszego systemu, oraz jego nowatorskiej konstrukcji.

Szczegółowy opis systemu ogrzewania WallTherm

Pobierz katalog WallTherm
Cookies pozwalaja na działanie tego serwisu, korzystając z niego akceptujesz regulamin  Akceptuj  Polityka cookies